Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


 

FRYDRICH ROMAN (Fridrych Roman), ThLic., narodený 18. 7. 1972 v Bratislave, ordinovaný 31. 8. 1996, 1. 9. 1996 – kaplán Bratislava – Blumentál, niekedy medzi r. 1996 – 30. 6. 2000 – kaplán Šurany, 1. 7. 1998 – 1999 – kaplán Komárno, 1. 7. 2000 – 30. 6. 2009 – administrátor Bratislava – Vrakuňa, 2009 – výpomoc Bratislava – sv. Martina, 1. 9. 2009 – výpomoc Wien – Stephansdom (Rakúsko), štúdium morálnej teológie na Univerzite Viedeň, 20. 6. 2011 – administrátor Wulkaprodersdorf, následne inkardinovaný do diecézy Eisenstadt, PRÍSLUŠNÝ K DIECÉZE EISENSTADT

Abecedný zoznam žijúcich kňazov, diakonov a bohoslovcov z okresu Nové Zámky

Celoslovenský zoznam žijúcich kňazov, diakonov a bohoslovcov

Abecedný zoznam osobností v Slovenskej republike

 
Reklama

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.