Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


Šatura Štefan

22. 9. 2009

ŠATURA ŠTEFAN, narodený 11. 4. 1923 v Jablonci, ordinovaný 6. 5. 1950, 1950 - základná vojenská služba, 1954 - kaplán Zlaté Moravce, 1957 - kaplán Banská Štiavnica, 1958 kaplán Topoľčarny, 1959 – 1970 - administrátor Palárikovo, 1970 - administrátor Banská Štiavnica, dekan, 1975 - administrátor Trnava - Sv. Mikuláš, riaditeľ Arcibiskupskej kancelárie, PRÍSLUŠNÝ K BRATISLAVSKO - TRNAVSKEJ ARCIDIECÉZE

Celoslovenský zoznam žijúcich kňazov, diakonov a bohoslovcov

 
Reklama

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Vdp. Štefan Šatura

(Hrubá Anna, 23. 10. 2014 13:31)

Naposledy farár-dekan v Modre zomrel 27.decembra 1984 v Modre