Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


Ščepko Jozef

22. 9. 2009

ŠČEPKO JOZEF, adresa: RKFÚ Dolný Badín č. 22, 962 51 Čabradský Vrbovok, narodený 23. 5. 1955 v Podolí, ordinovaný 10. 6. 1979, 1979 - kaplán Moravský Ján, 1979 - kaplán Komárno, 1980 - základná vojenská služba, 1982 - kaplán Hlohovec, 1985 - kaplán Galanta, 1986 - kaplán Malacky, 1988 - kaplán Šamorín, 1988 - farár Jasová, 1990 - farár Čajkov, 15. 6. 1995 - farár Semerovo, 1. 7. 2001 - k 6. 6. 2004 - správca farnosti v Dolnom Badíne, júl 2006 – administrátor Hradište pod Vrátnom, INÉ FUNKCIE: bývalý člen združenia Nazaret (Beňovci), PRÍSLUŠNÝ K BRATISLAVSKEJ ARCIDIECÉZE

Celoslovenský zoznam žijúcich kňazov, diakonov a bohoslovcov

 
Reklama

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.